Kavitasyon

Çalışma Saatlerimiz
  • P.tesi-C.tesi 09:00 - 20:00
İletişim Bilgileri
İletişim Formu

Mesajınız Başarılı Şekilde Gönderildi!

Bazı Şeyler Ters Gitti,Lütfen Tekrar deneyin yada telefonla iletişime geçin

Kavitasyon

Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason (ses dalgaları) yardımıyla uygulanan bir yöntemdir.Kavitasyon sistemi yardımıyla cilt yüzeyinden gönderilen ses dalgaları cilt altı yağlı doku üzerine odaklanır. Sistem yardımıyla oluşan güçlü titreşim yağ hücre zarını parçalar ve yağlı dokuyu sıvılaştırır. Sıvılaşan yağlar yağ asitlerine parçalanarak, lenf yolları sayesinde ortamdan uzaklaştırılır.Parçalanan yağlar vücuda ek enerji sağlar. Uygulanan az yağlı diyet programı ve bol su tüketimi bu enerjinin harcanmasını sağlar.

HANGİ AMAÇLA KULLANILIYOR?

Kurtulmak istenilen, bel, karın, göbek, kol, kalçadaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmak için kullanılan günümüzde en favori yöntemlerden olan güçlü bir sistemdir. Diğer yöntemlerden farklı olarak kilo verimine etkisi yüksektir. Kadın erkek herkese güvenle uygulanabilir.

NASIL UYGULANIYOR?

Uygulama, haftada bir yada iki seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 8-10 seansta tamamlanır. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir. Tedaviyi desteklemek için,yağsız diyet,bol su içilmesi önerilir. Lenf drenajı hızlandırılarak parçalanan yağların atılımı hızlandırılır buda yaklaşık 1 hafta kadar sonra yağ ağırlığından kayıp olarak karşımıza çıkar.

UYGULAMA ACI VERİR Mİ? GÜVENLİ MİDİR?

Kavitasyonun diğer yöntemlerden en büyük farkı; uygulamaların ağrısız ve acısız olması, seanstan sonra hemen günlük yaşama devam edilebilmesi, uygulama yerlerinde herhangi bir morluğun söz konusu olmamasıdır.İşlem sırasında sadece kişinin hissettiği vızıltı şeklinde bir ses duyulmaktadır.İşlem biter bitmez bu sesde kesilir.